Nový dopravce - GLS a jsme GLS Parcelshop

Máme nového smluvního dopravce, kterým je kurýrní služba GLS.

Tento dopravce bude doručovat naše balíky k Vám s váhou do 40 Kg a délkou maximálně 200 cm za jednotnou cenu 99 Kč/balík přímo na zvolenou doručovací adresu.

ProfiRD je nyní i GLS Parcelshop!

Nejen, že budeme Vaše objednávky s GLS odesílat, ale můžete si u nás vyzvednout i jakýkoliv jiný balík od tohoto doručovatele.

GLS ParcelShop lze využít pro vyzvedávání balíků na doručení a také pro podávání balíků na odeslání.

Výhody GLS ParcelShopu

  • Rychlé odesílání balíků do celé Evropy
  • Vyzvedávání podle vlastních časových potřeb
  • Vždy s parkovacími místy v blízkosti obchodu
  • Rovnoměrné pokrytí obcí přes celou ČR
  • Vždy ve snadno dostupných obchodech
  • Sledování zásilek online

Odesílání z ParcelShopu

 

Doručení do GLS ParcelShopu

Snadný způsob jak odeslat balík určený pro firmy i soukromé osoby. Využít GLS ParcelShop k rychlému a jednoduchému odesílání balíku může úplně každý. Široká sít podacích míst GLS ParcelShop po celé České republice umožnuje podání balíku bez front a zbytečného čekání.

Pomocí přepravního portálu e-Balík lze jednoduše vytisknout adresní štítek, zaplatit on-line a poté balík pohodlně podat v nejbližším ParcelShopu bez času stráveného ručním vypisováním a čekáním ve frontě u přepážky. Balík po ČR lze poslat rovněž na dobírku, kterou GLS převede na bankovní účet bez zbytečného prodlení.

 

Součástí flexibilního modelu doručení balíku je i sít výdejních míst po celé České republice pod názvem GLS ParcelShop.

Tato výdejní místa poskytují pohodlnou a rychlou alternativu vyzvednutí zásilky kdykoliv během jejich dlouhé provozní doby. Hlavní výhodu GLS ParcelShopů umístěných v maloobchodních provozovnách našich smluvních partnerů představuje možnost flexibilního vyzvednutí doručované zásilky bez nutnosti vázat se na avizovaný čas doručení na adresu.